Press ESC to close

Evrenin Koruyucu Balıkları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Evrenin Koruyucu Balıkları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786257537568 sayfadan oluşan Evrenin Koruyucu Balıkları kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Kęstutis Kasparavicius tarafından kaleme alınan Evrenin Koruyucu Balıkları isimli kitap 07.06.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Evrenin Koruyucu Balıkları kitabını Kęstutis Kasparavicius numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Evrenin Koruyucu Balıkları pdf oku indir.

Evrenin Koruyucu Balıkları pdf indir

Balıkların yanında müthiş bir maceraya hazır mısınız?
 
Denizler içinde barındırdıkları binbir çeşit canlıyla benzersiz bir evren, uçsuz bucaksız bir diyar ve masmavi bir düşler ülkesi gibi uzanıyor. Bu sessiz iletişimin altında bambaşka bir dünya yattığını biliyor musunuz?
 
Çocuklar için hayal gücü; her gün pekiştirmeleri gereken, onları mutlu ve huzurlu hissettiren harikalar dünyasıdır. Onların hayal güçlerine gem vurmak yerine özgür bırakmak, yarın kuracakları dünya çapında çocuklara kılavuz olacak, ilham verecek ve başarılı kılacaktır.
 
Sekiz ayağına sekiz ayakkabı giyen ahtapot, neler başaracağını gayet iyi bilen dikenli balık, bir araya gelerek güçlenen ufak balıklar ve her şeyi bilen akıllı kurdele balığı. Kitabın enfes çizimleri arasında sizinle maceraya atılmak için heyecanla bekliyorlar.

Evrenin Koruyucu Balıkları kitap özeti

Evrenin Koruyucu Balıkları pdf oku

Evrenin Koruyucu Balıkları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.