Press ESC to close

Karakura’nın Düşleri Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Karakura’nın Düşleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 200 sayfadan oluşan Karakura’nın Düşleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hanzade Servi tarafından kaleme alınan Karakura’nın Düşleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Karakura’nın Düşleri kitabını 9786059153669 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Karakura’nın Düşleri pdf oku indir.

Karakura’nın Düşleri pdf indir

Rüyanda hiç karakuralarla karşı karşıya geldin mı? Bak, duvarın içinden sesler geliyor… Halının ortasında ufak bir sirk mi beliriyor yoksa? Komşu kadının gördüğü hortlak olabilir mi? Sen sen ol hiçbir zaman doğum gününü erken kutlama! Neden mi? Çünkü kapalı kapıların ardında neler olduğunu asla bilemezsin…

Genç yaşında Gülten Dayıoğlu Çocuk ve Gençlik Edebiyatı Vakfı Çocuk Romanı Ödülü dâhil birden fazla ödüle değer görülerek edebiyatımızın gelecek vadeden yazarları arasında gösterilen Hanzade Servi’den, karanlıkta el feneriyle okunması önerilen yedi ürperten öykü…

Kitaplarını, ayrım yapmaksızın “her yaştan ruhlar” için kaleme aldığını söyleyen Servi, okurlarını şaşırtmadaki ustalığını Karakura’nın Düşleri adlı öykü kitabında bambaşka bir boyuta taşıyarak, çocuk edebiyatımızda pek de alışık olmadığımız korku türüne çarpıcı bir eser kazandırıyor.

2014 Tudem Edebiyat Birincilik Ödülü’yle taçlanan Karakura’nın Düşleri, Volkan Korkmaz’ın özgün çizimleri eşliğinde, lanetli bir kitaptan fırlayan karakterlerden duvarın içinden gelen gizemli seslerin sırrına kadar uzanan gizem dozu yüksek bir hikâye seçkisi sunarak, insanın aklını başından alan olağanüstü bir okuma deneyimi yaşatıyor.

Korku türünde eserler okumaktan keyif alan her yaştan kitapseverin ilgisini çekmeyi başaran bu ödüllü yapıt, mizahı ve korkuyu aynı potada eritme kabiliyetine sahip, kalemi cesur bir yazarın edebiyatımıza kazandırdığı gerçek bir korku klasiği olmaya aday.

Unutmayın, kapıyı kilitleyebilirsiniz ama evin içindekilerden asla kurtulamazsınız!..
 

Karakura’nın Düşleri kitap özeti

Karakura’nın Düşleri pdf oku

Karakura’nın Düşleri Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.