Press ESC to close

Kahraman Berber Mutsuzluğa Karşı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kahraman Berber Mutsuzluğa Karşı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Kahraman Berber Mutsuzluğa Karşı kitabı 52 olarak çıkarılmıştır. Çiğdem Kaplangı tarafından kaleme alınan Kahraman Berber Mutsuzluğa Karşı isimli kitap 9789750833878 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Kahraman Berber Mutsuzluğa Karşı kitabını 12.01.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kahraman Berber Mutsuzluğa Karşı pdf oku indir.

Kahraman Berber Mutsuzluğa Karşı pdf indir

Gülmeyi bilmeyenlerin başına neler gelir!
Kuzey Krallığı’nda herkes çok mutsuz, bezgin ve yorgunmuş. Kral Sulusepken ülkesinin bu haline çok üzülüyormuş. “Buna bir çözüm gerek!” diyerek her yana haber salmış. Saraya bilginler, büyücüler, falcılar, şövalyeler gelmiş ama kimse bir çare bulamamış.
Bir gün, Berber Çatlakayna kralın huzuruna çıkıp önerisini anlatmış. Herkesin bu akıl almaz plan karşısında ağzı açık kalmış…
YKY’den önceden Aramızda Beyaz Bir Çizgi, Ay’daki Dede, Bozuk Müzik Kutusu ve Yıldız Kuşu adlı kitapları yayımlanan Çiğdem Kaplangı’nın Kahraman Berber Mutsuzluğa Karşı hikâyesine Emine Bora’nın fotoğrafları eşlik ediyor.

“Bizler balonlarla göğe çıkmadan, gemilerle denizler aşmadan uzun seneler önce, mutsuzluk Kuzey Krallığı’nı ele geçirmiş. Burada yaşayanlar günlerini oflayıp puflamakla veya horul horul horlamakla geçiriyormuş. Üstelik yalnızca insanlar değil, hayvanlar bile mutsuzmuş. Sokaklar somurtarak dolaşan kediler ve onları kovalayamayacak kadar uyuşuk köpeklerle doluymuş. Bu durum Kral Sulusepken’in canını çok sıkıyormuş.”

Kahraman Berber Mutsuzluğa Karşı kitap özeti

Kahraman Berber Mutsuzluğa Karşı pdf oku

Kahraman Berber Mutsuzluğa Karşı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.