Press ESC to close

44 Türk Masalı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

44 Türk Masalı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan 44 Türk Masalı kitabı 472 olarak çıkarılmıştır. Ignacz Kunos tarafından kaleme alınan 44 Türk Masalı isimli kitap 9786059218047 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. 44 Türk Masalı kitabını 12.01.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 44 Türk Masalı pdf oku indir.

44 Türk Masalı pdf indir

Masallar umut kaynağıdır…
Kötülüklerden kurtulmanın olabilecek olduğunu gösterirler ve hepsinde iyiler ödüllendirilir, kötüler ise cezalandırılır. Nihayet mutlu sona ulaşılır.
Bu âlem mucizelerle doludur…
Masallardaki sultanlar, şehzadeler, cesur köylüler, büyücüler, cadılar, ejderhalar ve devler gibi kahramanlar da gerçek dünya çapındakine benzer korkularla, felaketlerle yüz yüzedır ama burada arzular gerçek olur. Bazı zaman dervişler, arada bir periler, arada bir de konuşan hayvanlar kahramanların imdadına yetişir.
Ignácz Kúnos’un, Osmanlı Türkiyesi’ne yaptığı gezilerde derlediği masallardan oluşan ve 1913 yılı orijinal kopyasına yalnızca Northwestern Üniversitesi’nden ulaşılabilen “44 Türk Masalı” ülkemizde ilk defa yayımlanmaktadır. Ve bu kitaptaki hayal dünyasının kapıları yalnızca çocuklara değil, herkese açıktır…
Şimdiye kadar hiç dinlemediğiniz ve okumadığınız bu masalları keşfetmeye hazır mısınız?

44 Türk Masalı kitap özeti

44 Türk Masalı pdf oku

44 Türk Masalı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.