Press ESC to close

İçimden Cevher Çıktı! Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

İçimden Cevher Çıktı! pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 136 sayfadan oluşan İçimden Cevher Çıktı! kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Türkan Çolak tarafından kaleme alınan İçimden Cevher Çıktı! isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. İçimden Cevher Çıktı! kitabını 9786258480320 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İçimden Cevher Çıktı! pdf oku indir.

İçimden Cevher Çıktı! pdf indir

Herkese Merhabalar.  Ben, Metin Yerebakan. Meraklı, heyecanlı, gülünç bir çocuğum. Eğlenmeye ve olaylara keyifli yaklaşmaya bayılırım. Biliyor musun, okulumda özel sınıfa geçmek için öğrencilere bir test yapıldı. Ama ben de birden fazla sınıf arkadaşım gibi bu sınavda başarılı olamadım. Lakin çok daha güzel bir şey keşfettim. Ne mi?
 
Sıkı dur! En sevdiğin köşeye kurul ve kitabını eline al. Sana süper bir şey anlatacağım. Yani nasıl süper çocuk olduğumu. Bunu duyar duymaz tatlı bir heyecana kapıldığını tahmin edebiliyorum. Çünkü nasıl süper çocuk olunduğunu düşünüyorsun. Hatta bir an önce öğrenmek istiyorsanız sabırsızlanıyorsun! Haklısın. Bunu öğrenmeyi kim istemez ki! Tamam, başlayalım o zaman. Sen de süper çocuk olduğunu herkese göstermeye hazır mısın?

İçimden Cevher Çıktı! kitap özeti

İçimden Cevher Çıktı! pdf oku

İçimden Cevher Çıktı! Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.