Press ESC to close

Gökyüzü Ülkesi / Kıvanç’ın Keşifleri 2 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Gökyüzü Ülkesi / Kıvanç’ın Keşifleri 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Gökyüzü Ülkesi / Kıvanç’ın Keşifleri 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nur Türk tarafından kaleme alınan Gökyüzü Ülkesi / Kıvanç’ın Keşifleri 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Gökyüzü Ülkesi / Kıvanç’ın Keşifleri 2 kitabını 9786254441394 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gökyüzü Ülkesi / Kıvanç’ın Keşifleri 2 pdf oku indir.

Gökyüzü Ülkesi / Kıvanç’ın Keşifleri 2 pdf indir

Bu kitabı elinize alıp, arka kapak yazısını okuyorsanız dikkatli olmalısınız. Şimdi sizi bir bulut kuşu gelip alçak bulutlar şehrine götürebilir. Sizi hiç yalnız bırakmayan yağmur damlasına güvenebilirsiniz. Bunun yanı sıra anlatacakları size bilgi verirken eğlendirir ve gülme krizine yakalanabilirsiniz.
 
Bulut şehirlerinde ve ilçelerinde gezinirken kibar belediye başkan bulutları karşılar sizi. Oralarda gezinirken, karşınıza yassı bulut polis çıkabilir. Asayişten sorumludur güvende olduğunuzu bilmelisiniz. Gri bulutların içinde moraliniz mi bozuldu? Üzülmeyin sizi tedavi edecek iyileştirecek hastaneleri var. Her yerde bir sanat eseri yapan heykeltıraş ve ressamla karşılaşabilir birlikte eserler üretebilirsiniz. Merak ettiğiniz konular mı var gözlem kulesine çıkıp, bilim bulutları ile tanışırsınız. Yüksek bulutlara sizi uçan bulut halı götürür. Renkli bulutların içinden geçerken onların gerçek olduğuna inanmalısınız. Buzlar üzerinde kayarken başınız dönüp düşmeyesiniz.

Gökyüzü Ülkesi / Kıvanç’ın Keşifleri 2 kitap özeti

Gökyüzü Ülkesi / Kıvanç’ın Keşifleri 2 pdf oku

Gökyüzü Ülkesi / Kıvanç’ın Keşifleri 2 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.