Press ESC to close

Deniz Kaplumbağası Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Deniz Kaplumbağası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Deniz Kaplumbağası kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Selen Gezer tarafından kaleme alınan Deniz Kaplumbağası isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Deniz Kaplumbağası kitabını 9786257537285 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Deniz Kaplumbağası pdf oku indir.

Deniz Kaplumbağası pdf indir

“Dünyada çözülmesi gereken bir sürü sorun varken insanlar bu duruma nasıl kulak tıkayıp, göz yumabiliyorlar?” diye düşündü Deniz.
 
Okyanuslar ısınıyor, buzullar eriyor, canlılar doğal yaşam alanlarında yok ediliyor. Kim tarafından peki? Tabii ki yetişkinler…Onların parayı kutsallaştırıp doğayı çöpe çevirmelerinden ve her şeyi metalaştırmasından.
 
İnsanlığın olağanüstü unutkanlığı karşısında hayrete düşen üç yakın arkadaş, iki kaplumbağa ve bir robot dünyayı iyileştirme yolunda macera dolu bir yola çıkıyor.
 
İlk işleri, kumsalın ortasına yapılan “Kömür Santralinin”, nesli tükenmekte olan deniz kaplumbağaları için ne kadar tehlikeli olduğunu tüm dünyaya göstermek.
 
Ama bu serüvenci grubun en mühim görevi, dünyayı herkes için daha iyi ve yaşanabilir bir hâle getirmek. Belki de hayal güçlerini ve çocukluk masumiyetlerini unutan yetişkinlere bunu hatırlatarak işe başlayabilirler.
 
“Parıldayan yıldızların hatırına bir dilek diledim.
Hiçbir kuvvet beni hayal kurmaktan usandırmasın.”

Deniz Kaplumbağası kitap özeti

Deniz Kaplumbağası pdf oku

Deniz Kaplumbağası Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.