Press ESC to close

Gizli Takip / Dedektif Aynes Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Gizli Takip / Dedektif Aynes pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Gizli Takip / Dedektif Aynes kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Jean Luc Luciani tarafından kaleme alınan Gizli Takip / Dedektif Aynes isimli kitap 9786051442723 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Gizli Takip / Dedektif Aynes kitabını 10.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gizli Takip / Dedektif Aynes pdf oku indir.

Gizli Takip / Dedektif Aynes pdf indir

Aynes, Paris’te annesinin yanındayken yakın dostu Damien’in ablası Camille, bir anda ortadan kaybolur. Genç kız kaçtı mı yoksa kaçırıldı mı? Ailesi büyük üzüntü içindedir.
Damien, babasından yardım istemesi için Aynes’le konuşur. Lakin Aynes, babasına sormak yerine bu olayı kendisi çözmeye karar verir. Böylelikle artık çocuk olmadığını ve kendi ayakları üzerinde duracak bir yaşa geldiğini ailesine ispatlamak ister.
O sırlarda, Komiser Roullier de Marsilya’da gergin bir soruşturma yürütmekle meşguldür. Ekibindeki en iyi polislerden olan Jimenez’in başı büyük dertte olabilir.
Aynes, okuldaki dostlarından bazılarıyla konuşarak kendi soruşturma ekibini kurar. Tüm ipuçlarına rağmen genç dedektiflerin gözden kaçırdıkları bir şey mevcuttur. Psikolog Pat’le görüşen Aynes, mühim bir detayın farkına varır. Böylelikle Camille’i bulabilmek için hemen harekete geçerler. Lakin onun izini sürerek nasıl bir tehlikeye atıldıklarının halen farkında değildirler.

Gizli Takip / Dedektif Aynes kitap özeti

Gizli Takip / Dedektif Aynes pdf oku

Gizli Takip / Dedektif Aynes Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.