Press ESC to close

Deyimler ve Hikayeleri 2 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Deyimler ve Hikayeleri 2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Deyimler ve Hikayeleri 2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Selcen Yüksel Arvas tarafından kaleme alınan Deyimler ve Hikayeleri 2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Deyimler ve Hikayeleri 2 kitabını 9786051442730 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Deyimler ve Hikayeleri 2 pdf oku indir.

Deyimler ve Hikayeleri 2 pdf indir

Dikkat! Son bin yılın en mühim havadislerini sakın kaçırmayın! Deyimlerin sır perdesi aralanıyor, arkalarında yatan olaylar gün yüzüne çıkıyor…

Kapıdan kovulsa bacadan giren arsız kedİ niçin renk değiştirdi? Hocasının anlattıkları bir kulağından girip öbür kulağından çıkan talebenin dâhiyane düşüncesi neydi? Pire için yorgan yakan gelinin çeyiz gününde neler yaşandı? Günleri sayılı olan adam
kefeni yırtmayı nasıl başardı? Bitmek bilmeyen yılan hikâyesindeki o yılana ne oldu? Dertsiz başını derde sokan delikanlı aslında masum muydu?

Hepsi ve daha fazlası işte bu kitapta!

Deyimler bir dilin zenginliğidir. Anlatıma güzellik, güç ve canlılık katarlar. Yazarken ve konuşurken doğru biçimde ne kadar çok deyim kullanırsak ifadelerimiz o kadar güzel, kendimiz de o kadar havalı oluruz. Böylelikle bizi dinleyenlerin hayranlıktan ağzı açık kalır, sevenlerimizin göğsü kabarır, bize de beşlik simit gibi kurulmak kalır.

İşte, bu kitapta deyimlerin anlamlarını ve kullanımlarını kolay kavramanız için birbirinden güzel hikâyeler okuyacaksınız. Okurken kimi zaman kilolarca turşuluk arasında kaybolacak, kimi zaman çorbaya atacak tuz bulamayacaksınız. Bazı zaman medrese öğrencileriyle laflayacak, arada bir bir çiftçinin bağında dolanacaksınız.

Çenesi düşük kızın neler konuştuğunu, dişleri dökük ninenin nasihatlerini ve yılan hikâyesinin sonunun nasıl bittiğini düşünüyorsanız buyurun cenaze namazına! Şey, aman buyurun deyimlerin enteresan ve keyifli dünyasına!

Deyimler ve Hikayeleri 2 kitap özeti

Deyimler ve Hikayeleri 2 pdf oku

Deyimler ve Hikayeleri 2 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.