Press ESC to close

Dünyanın Merkezine Seyahat Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dünyanın Merkezine Seyahat pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dünyanın Merkezine Seyahat kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Jules Verne tarafından kaleme alınan Dünyanın Merkezine Seyahat isimli kitap 9786052498125 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Dünyanın Merkezine Seyahat kitabını 26.08.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dünyanın Merkezine Seyahat pdf oku indir.

Dünyanın Merkezine Seyahat pdf indir

Amcam Profesör Lindenbrock, pazar günü pek de beklemediğim bir anda aniden eve döndü. Ondan kaçmaya zaman bulamadan: Axel, hadi beni izle, diye gür sesiyle bağırdı.
Yeterince aksi bir adam olan amcamı daha çok kızdırmak istemediği için onu takip ettim.
 
Amcam, Hamburg’daki Joenneum Üniversitesi’nde madencilik ile alakalı ders veriyordu. Kendi alanında bi hayli başarılı biriydi. Başka kentlerdeki meslektaşları onu ziyaret eder ve mühim konularda ona danışırlardı.
 
Amcamın üniversitedeki dersleri de bi hayli renkli geçerdi. Amfi dolup taşar, öğrencilerin çoğu onun öfkesini seyredip eğlenmek için derslerine girerlerdi. Ama amcamın bütün bu olanlara pek aldırdığı söylenemezdi. Çünkü o, eşsiz bir jeoloji uzmanı ve gerçek bir mineralojiciydi. Galiba bu özellikleri bana da geçmişti ki onun asistanlığını yapıyor ve madenlerden de çok iyi anlıyordum.

Dünyanın Merkezine Seyahat kitap özeti

Dünyanın Merkezine Seyahat pdf oku

Dünyanın Merkezine Seyahat Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.