Press ESC to close

Don Juan / Hepsi Sana Miras Serisi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Don Juan / Hepsi Sana Miras Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Don Juan / Hepsi Sana Miras Serisi kitabı 20 olarak çıkarılmıştır. Alessandro Baricco tarafından kaleme alınan Don Juan / Hepsi Sana Miras Serisi isimli kitap 9786051980201 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Don Juan / Hepsi Sana Miras Serisi kitabını 08.01.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Don Juan / Hepsi Sana Miras Serisi pdf oku indir.

Don Juan / Hepsi Sana Miras Serisi pdf indir

“Siz delisiniz, efendim.”
“Yanlış: Yaşayan biriyim ben, hepsi bu.”
 
Bir gece Commendatore, Don Juan’ı kızını zorla öpmeye çalışırken yakalar ve onu düelloveyavet eder. Don Juan galip gelir fakat bu, hazin bir sonunun başlangıcıdır.
 
On kitaplık HEPSİ SANA MİRAS serisinin sonuncu kitabında
Don Juan’ın eşsiz hikâyesini, Alessandro Baricco yeniden anlatıyor, Alessandro Maria Nacar resimliyor.
 
 
HEPSİ SANA MİRAS serisi ile ilgili:
PEKİ YA BUGÜNÜN BÜYÜK YAZARLARI,
TÜM ZAMANLARIN EN BÜYÜK HİKAYELERİNİ
SANA YENİDEN ANLATSA.
Unutulmakta olan klasikleri, bugünün büyük yazarlarının yardımıyla çocuklarla buluşturmak. İşte HEPSİ SANA MİRAS serisinin amacı bu. Ünlü İtalyan yazar Alessandro Baricco‘nun dünyanın dört yanındaki yazar dostlarını yardıma çağırması ile ortaya çıkmış bir “kurtarma botu”. Umberto Eco’dan Jonathan Coe’ya, Dave Eggers’tan Ali Smith’e, günümüzün mühim yazarları birer klasik seçip, bunları adeta kendi çocuklarına anlatırmış gibi, etkileyici ama kolay anlaşılır bir dille yeniden hikâyelendirdi. Üstelik farklı zamanlarda kendi hayal güçleriyle zenginleştirmekten de kaçınmayarak. Ve yine günümüzün mühim çizerleri bu metinleri resimlediler.
HEPSİ SANA MİRAS (özgün isim: Save The Story) serisinde anlatım dilinden görsel dizayna kadar her şey klasikleri çocuklara sevdirmek maksadıyla tasarlandı. Ama sanırız yetişkinler de okurken büyük keyif alacaklar.
 
“Klasiklerin yarım yamalak çevirilerini, veya doğru düzgün sadeleştirilmiş baskıları olmadığı için, güzel de olsa ‘zorlu’ orijinal baskılarını okumak zorunda kalarak, edebiyattan da klasiklerden de soğuyacak bir kuşağın bu seriyle önüne geçilebilir.”
Aslı Tohumcu – Radikal Kitap
 
“Matbuat aleminde iyi şeyler oluyor. Kapak tasarımından sayfa düzenine, renk seçiminden resimlere bugüne dek karşı karşıya geldiğınız en şık kitaplar.”
Şeref Birsel – İyi Kitap

Don Juan / Hepsi Sana Miras Serisi kitap özeti

Don Juan / Hepsi Sana Miras Serisi pdf oku

Don Juan / Hepsi Sana Miras Serisi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.