Press ESC to close

Dahiler Sınıfı: Newton Fizik Sihirbazı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dahiler Sınıfı: Newton Fizik Sihirbazı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dahiler Sınıfı: Newton Fizik Sihirbazı kitabı 84 olarak çıkarılmıştır. Jacopo Olivieri tarafından kaleme alınan Dahiler Sınıfı: Newton Fizik Sihirbazı isimli kitap 9786051980263 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Dahiler Sınıfı: Newton Fizik Sihirbazı kitabını 08.01.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dahiler Sınıfı: Newton Fizik Sihirbazı pdf oku indir.

Dahiler Sınıfı: Newton Fizik Sihirbazı pdf indir

Hırçın, çekingen, anne babası okuma yazma bilmeyen bir çocuğun matematikten astronomiye, yerçekiminden mekaniğe bir çok alanda çığır açıcı keşifler yapabileceğine inanır mıydınız? Tabii ki evet! Özellikle adı Isaac Newton’sa!
 
Büyük ilgi gören Dâhiler Sınıfı serisi NEWTON: Fizik Sihirbazı ile devam ediyor.
 
Dâhiler Sınıfı Serisi Hakkında:
Bunlar, her biri kendi yöntemiyle; sözcükleriyle, icatlarıyla, seçimleriyle ve hatta kaderleriyle dünyayı değiştirmiş kadınların ve erkeklerin hayat hikâyeleri; şaşkınlık ve hayranlık duymanızı sağlayacak, hayal gücü ve merak duygunuzu harekete geçirecek büyüleyici hikâyeler. Dâhiler Sınıfı serisi bu özel insanları çocuklarla (9 yaş ve üstü) tanıştırmak üzere tasarlandı. İlk olarak yayımlandığı İtalya’da büyük övgü toplayan ve ardından birden fazla dile çevrilen Dâhiler Sınıfı, minik ebadı, renkli illüstrasyonları, bilgiyi heyecan ve macerayla birleştiren anlatımıyla çocukların kolay okuyacağı, zor unutacağı, onlara öğrendiklerinden daha da fazlasını merak ettirecek bir seri.
 

Dahiler Sınıfı: Newton Fizik Sihirbazı kitap özeti

Dahiler Sınıfı: Newton Fizik Sihirbazı pdf oku

Dahiler Sınıfı: Newton Fizik Sihirbazı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.