Press ESC to close

Des Kaisers Neue Kleider (İmparator´Un Yeni Giysileri) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Des Kaisers Neue Kleider (İmparator´Un Yeni Giysileri) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde ALMANCA,TÜRKÇE sayfadan oluşan Des Kaisers Neue Kleider (İmparator´Un Yeni Giysileri) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler kitabı 63 olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Des Kaisers Neue Kleider (İmparator´Un Yeni Giysileri) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler isimli kitap 9786052490990 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Des Kaisers Neue Kleider (İmparator´Un Yeni Giysileri) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler kitabını 01.08.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Des Kaisers Neue Kleider (İmparator´Un Yeni Giysileri) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler pdf oku indir.

Des Kaisers Neue Kleider (İmparator´Un Yeni Giysileri) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler pdf indir

Vor vielen Jahren lebte ein Kaiser, der so ungeheuer viel auf neue Kleider hielt, dass er all sein Geld dafür ausgab, um recht geputzt zu sein. Er kümmerte sich nicht um seine Soldaten, kümmerte sich nicht um Theater und liebte es nicht, in den Wald zu fahren, außer um seine neuen Kleider zu zeigen. Er hatte einen Rock für jede Stunde des Tages, und ebenso wie man von einem König sagte, er ist im Rat, so sagte man hier immer: “Der Kaiser ist in der Garderobe!”
Yıllar seneler önce aklı hep yeni elbiselerde olan ve bütün parasını bunlara harcayan bir kral yaşarmış. Yeni giysilerini göstermenin dışında ne askerleriyle ne tiyatroyla ilgilenir ne de ormanda gezinti yapmayı severmiş. Günün her saati başka bir kostüm giyermiş. Nasıl ki bir kraldan bahsedilirken, onun divanda olduğu bilgisi yer alıyorsa, bu kral için de hep “kral elbise dolabında!” denirmiş.

Des Kaisers Neue Kleider (İmparator´Un Yeni Giysileri) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler kitap özeti

Des Kaisers Neue Kleider (İmparator´Un Yeni Giysileri) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler pdf oku

Des Kaisers Neue Kleider (İmparator´Un Yeni Giysileri) Almanca Türkçe Bakışımlı Hikayeler Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.