Press ESC to close

Çocuk Meclisi 2 / Balon Savaşları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Çocuk Meclisi 2 / Balon Savaşları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Çocuk Meclisi 2 / Balon Savaşları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Emrah Mete tarafından kaleme alınan Çocuk Meclisi 2 / Balon Savaşları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Çocuk Meclisi 2 / Balon Savaşları kitabını 9786057826374 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuk Meclisi 2 / Balon Savaşları pdf oku indir.

Çocuk Meclisi 2 / Balon Savaşları pdf indir

Bir tarafta Kuzey Amasra’nın kara pelerinli çocukları, diğer tarafta Güney Amasra’nın mavi pelerinlileri… Çocuk Meclisleri bir kez daha kuruluyor, marşlar okunuyor, kararlar veriliyor. Masalcı’nın Amasra’yı ziyareti bu kez bambaşka bir heyecana ve maceraya kapı aralıyor. Çünkü bu kez Masalcı’nın vereceği büyük sırla kırmızı kapının kayıp anahtarı açığa çıkıyor ve gizem çözülüyor.
Çocuk Meclisi serisinin devam kitabı Kırmızı Kapının Gizemi, keyifli hikâyesi ve rengârenk fotoğraflarıyle arkadaşlık, grup bilinci, kanaat ve uzlaşı gibi kavramlar üzerinde duruyor. Dili ve üslûbuyla da çocuklara edebî anlamda güzel bir örnek sunan kitap, Emrah Mete’nin usta kaleminden, Cemile Ağaç Yıldırım imzası taşıyan resimlerle Mavi Uçurtma Yayınları’nda.

Çocuk Meclisi 2 / Balon Savaşları kitap özeti

Çocuk Meclisi 2 / Balon Savaşları pdf oku

Çocuk Meclisi 2 / Balon Savaşları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.