Press ESC to close

Çocuk Meclisi 1 / Balon Savaşları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Çocuk Meclisi 1 / Balon Savaşları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 56 sayfadan oluşan Çocuk Meclisi 1 / Balon Savaşları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Emrah Mete tarafından kaleme alınan Çocuk Meclisi 1 / Balon Savaşları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Çocuk Meclisi 1 / Balon Savaşları kitabını 9786057826381 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çocuk Meclisi 1 / Balon Savaşları pdf oku indir.

Çocuk Meclisi 1 / Balon Savaşları pdf indir

İstanbul’un birbirinden güzel iki ayrı semti: Üsküdar ve Kadıköy. Bir tarafta Üsküdar’ın, diğer tarafta Kadıköy’ün mendil satan çocukları… Bir yanlış anlaşılma her şeyi değiştiriyor, çocuk meclisleri kuruluyor ve dünyanın en enteresan savaşının fitili ateşleniyor: Balon Savaşları!
Sağlıklı iletişimde konuşmanın önemine vurgu yapan bu kitap, Çocuk Meclisi serisinin ilk kitabı. Eğlenceli hikâyesi, karakter resimlemesindeki titizlikle kitap, arkadaşlık, dostluk, grup bilinci ve uzlaşı gibi kavramlar üzerinde duruyor. Dili ve üslûbuyla da çocuklara edebî anlamda güzel bir örnek sunuyor.
Çocuk Meclisi Balon Savaşları, Emrah Mete’nin usta kaleminden, Cemile Ağaç Yıldırım imzası taşıyan resimlerle Mavi Uçurtma Yayınları’nda.

Çocuk Meclisi 1 / Balon Savaşları kitap özeti

Çocuk Meclisi 1 / Balon Savaşları pdf oku

Çocuk Meclisi 1 / Balon Savaşları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.