Press ESC to close

Cim Düğme ve Vahşi 13’ler Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Cim Düğme ve Vahşi 13’ler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052993675 sayfadan oluşan Cim Düğme ve Vahşi 13’ler kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Michael Ende tarafından kaleme alınan Cim Düğme ve Vahşi 13’ler isimli kitap Jim Knopf und die Wilde 13 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Cim Düğme ve Vahşi 13’ler kitabını 10.01.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cim Düğme ve Vahşi 13’ler pdf oku indir.

Cim Düğme ve Vahşi 13’ler pdf indir

 Meşhur lokomotifçilerimiz birbirinden fantastik yaratıklar, korkunç tehlikeler ve yeni keşiflerle dolu maceralarına devam ediyor. Onlar için hedeflerine giden yolculukta hiçbir yol uzak değil, hiçbir su derin değil ve hiçbir dağ çok yüksek değil… 
 
Yabancı,
Bu bebeği bulduysan bilesin ki: 
Kim ki onu kurtarıp sevgi ve bağlılıkla bağrına basar, günün birinde iyiliğinin karşılığında kral tarafından ödüllendirilir. 
Kim ki ona kötülük eder, bütün güç ve kuvvetinden mahrum bırakılır, kıskıvrak bağlanır ve mahkûm edilir. Çünkü bu çocuk aracılığıyla tek, çift olur. 
 
Hasvetya’nın acilen deniz fenerine ihtiyacı var! Bundan dolayı Kral Onikiyeçeyrekinci Alfons, Lukas ve Cim’i, Güyadev Bay Tur Tur’u bulmak için görevlendirir. İki arkadaş yeniden uzun bir yolculuğa çıkarlar. Lakin yolculuk boyunca başlarına gelmeyen kalmaz! Üstelik Jim’in lokomotifi Moli, Vahşi 13’ler tarafından kaçırılmıştır. Moli’yi kurtarmak için kötü korsanların peşine takılan iki arkadaş, Cim’in geçmişindeki sırrı da çözebilecek mi? 
 
Momo ve Bitmeyecek Öykü’nün yazarı Michael Ende’nin kaleminden Çuf Çuf Emma ve ünlü lokomotifçilerimiz Cim ve Lukas’ın bu macerasında tüm sorular yanıtlanacak…

Cim Düğme ve Vahşi 13’ler kitap özeti

Cim Düğme ve Vahşi 13’ler pdf oku

Cim Düğme ve Vahşi 13’ler Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.