Press ESC to close

Cim Düğme ve Lokomotifçi Lukas Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Cim Düğme ve Lokomotifçi Lukas pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052993354 sayfadan oluşan Cim Düğme ve Lokomotifçi Lukas kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Michael Ende tarafından kaleme alınan Cim Düğme ve Lokomotifçi Lukas isimli kitap Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Cim Düğme ve Lokomotifçi Lukas kitabını 10.01.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Cim Düğme ve Lokomotifçi Lukas pdf oku indir.

Cim Düğme ve Lokomotifçi Lukas pdf indir

Düdüğünü neşeyle öttüren Emma, bilge Lukas ve ufak Cim’le arkadaşlığın değerini ve gökkuşağının tüm renklerinin bir aradayken daha güzel olduğunu keşfedeceksiniz…
 
Lokomotifçi Lukas, lokomotifi Emma’yla küçücük bir ada ülkesi olan Hasvetya’da yaşar. Bir gün postacı adaya şüpheli bir paket getirir. Paketten çıkan ufak Cim büyüyüp delikanlı olduğunda adada yeteri kadar yer olmayacağı için Lukas ve Emma ile adayı terk edip büyük bir maceraya atılır. 
Camdan ağaçlar, ejderhalar, güyadevler, bezelye kadar çocuklar ve krallarla dolu bu macerada kahramanlarımızın başına gelmeyen kalmayacaktır. 
 
Momo ve Bitmeyecek Öykü’nün yazarı Michael Ende’den, hem çocuklar hem de yüreği çocuk kalan yetişkinler için, arkadaşlık ve cesaret üzerine Alman Gençlik Edebiyatı Ödülü sahibi bir başyapıt daha… 

Cim Düğme ve Lokomotifçi Lukas kitap özeti

Cim Düğme ve Lokomotifçi Lukas pdf oku

Cim Düğme ve Lokomotifçi Lukas Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.