Press ESC to close

Bizi Bir Arada Tutan Şey Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bizi Bir Arada Tutan Şey pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 40 sayfadan oluşan Bizi Bir Arada Tutan Şey kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Gülçağ Konçe tarafından kaleme alınan Bizi Bir Arada Tutan Şey isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 19 x 24 cm ebatındadır. Bizi Bir Arada Tutan Şey kitabını 9786257344531 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bizi Bir Arada Tutan Şey pdf oku indir.

Bizi Bir Arada Tutan Şey pdf indir

Çok ufak boyutlarda olan Mahomi Yerlileri, diğer kabile üyeleriyle birlikte sevgi ve mutluluk dolu bir yaşam sürmektedirler. Yapmaktan en fazla keyif aldıkları şey ise SARILMAKTIR.
 
Doğayla bir olmayı çok seven ve çevreyi büyük bir dikkatle duyumsayan Mahomiler, günlerden bir gün, rüzgarın esintisiyle önlerine düşen enteresan bir objeyle karşılaşırlar ve ardından önceden hiç görmedikleri, iki tahta parçasına benzettikleri, ortasında bir yay ve garip delikler olan bu gizemli objenin ne olduğunu düşünmeye başlarlar.
 
Bu şey,
Güzel masalları dinlemek için bir oturak mı?
Bir sıçrama tahtası mı?
Yoksa bir kukla kahramanı mı?
 
En sonunda Mahomilerden biri, aklına gelen yaratıcı düşüncesi haykırır:
“Buldum, işte bu BİZİ BİR ARADA TUTAN ŞEY!”
 
Mahomilerin bu merak uyandıran objeyi, onları bir arada tutan ve daha da yakınlaştıran çiçeği burnunda bir şeye dönüştürmeleri ile ilgiliki bu yaratıcı hikaye sevgi, bağlılık ve çevreye gösterilen farkındalığın önemi gibi konularda tüm çocuk ve yetişkinleri birlikte düşünmeye davet ediyor.
 
Bir ilköğretim kurumunda öğretmen olarak görev alan Gülçağ Konçe’nin hem yazarlığını hem de çizerliğini yaptığı ilk kitabı Bizi Bir Arada Tutan Şey, editör Petek Halman Kara’nın özenli çalışması ile Okuyan Koala’nın ilk Türkçe kitabı olma özelliğini taşıyor.

Bizi Bir Arada Tutan Şey kitap özeti

Bizi Bir Arada Tutan Şey pdf oku

Bizi Bir Arada Tutan Şey Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.