Press ESC to close

21. Yüzyılda Eğitim Araştırmaları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

21. Yüzyılda Eğitim Araştırmaları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 288 sayfadan oluşan 21. Yüzyılda Eğitim Araştırmaları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan 21. Yüzyılda Eğitim Araştırmaları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 23.5 cm ebatındadır. 21. Yüzyılda Eğitim Araştırmaları kitabını 9786257228824 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 21. Yüzyılda Eğitim Araştırmaları pdf oku indir.

21. Yüzyılda Eğitim Araştırmaları pdf indir

21. yüzyıl tüm yaşam alanlarımızda olduğu gibi eğitim dünyasında büyük dönüşümlerin meydana geldiği bir yüzyıl olmuştur ve olmaya devam ediyordir. Bunun bunun yanında bu dönüşümler öte yandan yaşama bakışımızı değiştirirken, diğer yandan gereksinimlerimizi de değiştiriyor. Bilgiye ulaşma eskiden olduğu gibi artık çok zor değil, hemen hemen dünya çapındaki tüm gelişmeler avucumuzun içinde sayılır. Bu baş döndürücü gelişim ve dönüşüm eğitim dünyasını da büyük ölçüde etkilemektedir. Bir yanda öğretim stratejileri değişmek durumunda kalırken, diğer yandan okulun ve öğretmenin görevleri çok değişiklaşmaktadır. Belki de yarın öğretmenlerin yerini yapay zekâ robotları almaya başlayacaktır. Teknoloji doğru kullanılmadığı sürece insanlığın sonunu getirecek bir felaket de olabilir. Bu bağlamda eğitim bilimleri bölgesindeki gelişmeleri, değişimleri, dönüşümleri yakında zamandan izlemeyi ve alakalı kitleye söz konusu yönelimleri aktarmayı düşündük.
21. Yüzyıl Eğitim Araştırmaları kitabı, içinde yaşadığımız yüzyılda eğitim bilimleri bölgesindeki değişimlerin, dönüşümlerin ve gelişmelerin sunulduğu yalnızca ufak bir demeti oluşturmaktadır. Bu çalışmanın tüm öğretmenlerimize, öğretmen adaylarımıza ve bu alanda akademik çalışmalar yapan meslektaşlarımıza katkı sağlayacağını ümit ediyor, bu eserin ortaya çıkmasında katkısı olan tüm yazar öğrenci ve meslektaşlarıma teşekkür ediyorum.

21. Yüzyılda Eğitim Araştırmaları kitap özeti

21. Yüzyılda Eğitim Araştırmaları pdf oku

21. Yüzyılda Eğitim Araştırmaları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.