Press ESC to close

Zeplin Teyze’nin Yıldızları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Zeplin Teyze’nin Yıldızları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Zeplin Teyze’nin Yıldızları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Asuman Portakal tarafından kaleme alınan Zeplin Teyze’nin Yıldızları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Zeplin Teyze’nin Yıldızları kitabını 9789752117389 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zeplin Teyze’nin Yıldızları pdf oku indir.

Zeplin Teyze’nin Yıldızları pdf indir

“Şımarık Puhpuh, geçen hafta, “Çüş, çüşşş!” diyerek girmişti kapıdan. Gidene kadar da çüşleyip durmuştu. Dayanamayıp, “Hayrola, eşekler mi var burada?” demiştim. Yüzüme bakıp sırıtmıştı. Bu hafta da çüşlerse canına okuyacağım onun. Umarım çüşler!”
İşler umduğum gibi gitmedi. Ben Puhpuh’u pataklamayı düşünürken, o benim KAHRAMANIM oldu. Ağlarını GICIK BİR MİLYONCU’yla ören ÇILGIN YAZ tatilimin en matrak anısını ona borçluyum. Yalnız ona mı? Bir de ZEPLİN TEYZE’NİN YILDIZLARI var!
Siz bu kitabı okurken, ben ZEPLİN TEYZE’nin sözünü ettiği o KIRK FIRIN EKMEĞİ YEMEYE GİDECEĞİM. Rengârenk yıldız tozlarına bulanmak istiyorsanız siz de gelin arkamdan. Fıslık çalmayı da unutmayın!
Yolculuğumuz; bir kaleydoskoptan dünyaya bakmak için değil, KALEYDOSKOBUN KENDİSİ OLMAK İÇİN…

Zeplin Teyze’nin Yıldızları kitap özeti

Zeplin Teyze’nin Yıldızları pdf oku

Zeplin Teyze’nin Yıldızları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.