Press ESC to close

Zengin Olan Dilenci Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Zengin Olan Dilenci pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Zengin Olan Dilenci kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Yavuz Bahadıroğlu tarafından kaleme alınan Zengin Olan Dilenci isimli kitap 9789752696303 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Zengin Olan Dilenci kitabını 15.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zengin Olan Dilenci pdf oku indir.

Zengin Olan Dilenci pdf indir

Küçük Ali kimsesiz bir çocuktu. Babası bir trafik kazasında ölmüş, ondan bir yıl sonra da annesini kaybetmişti. Ali ondan sonra okulunu bırakmak zorunda kaldı ve zengin bir adamın mağazasında çırak olarak çalışmaya başladı. Kazandığı para boğazına fakat yetiyordu.
Mağazanın sahibi Osman Bey, aşırı derecede cimri, kötü kalpli bir adamdı. Sebepli nedensiz Ali`yi döver, bu yetmezmiş gibi kötü sözler söylerdi.
Bir gün çalıştığı dükkâna yamalı elbiseli, yaşlı biri geldi. Osman Bey`den yardım istedi. Osman Bey, adamı dövmekten beter edip gönderdi. Ali buna dayanamadı ve cebinde kalan son kuruşu o yoksul ve aç adama vermek için çıktı peşinden.
Osman Bey, bunu anladı ve Ali`yi kovdu. Ali şimdi ne yapacaktı?
Kitapta “Zengin Olan Dilenci”yle birlikte yedi güzel hikâye daha var: “Bayram Hediyesi”, “Bugünün İşini Yarına Bırakma”, “Şişko Tekin”, “Memiş`in Rüyası”, “Seyyar Satıcının Oğlu”, “Şampiyon”…

Zengin Olan Dilenci kitap özeti

Zengin Olan Dilenci pdf oku

Zengin Olan Dilenci Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.