Press ESC to close

Zaman Gezginleri 9 / Deniz Olmayan Yerde Geminin İşi Ne? Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Zaman Gezginleri 9 / Deniz Olmayan Yerde Geminin İşi Ne? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Zaman Gezginleri 9 / Deniz Olmayan Yerde Geminin İşi Ne? kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Reyhan Uluyol tarafından kaleme alınan Zaman Gezginleri 9 / Deniz Olmayan Yerde Geminin İşi Ne? isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 21 cm ebatındadır. Zaman Gezginleri 9 / Deniz Olmayan Yerde Geminin İşi Ne? kitabını 9786057126573 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zaman Gezginleri 9 / Deniz Olmayan Yerde Geminin İşi Ne? pdf oku indir.

Zaman Gezginleri 9 / Deniz Olmayan Yerde Geminin İşi Ne? pdf indir

Minik kahramanlarımız; “Sen ne becerikli bir marangozmuşsun! Senden daha usta bir marangoz var mı ki şu dünya çapında?” dediler.
 Dedeleri, “Kuzucuklarım!” dedi. “Bu benim yaptığım da iş mi adeta. Ben öyle birini tanıyorum ki. O, gelmiş ve geçmiş tüm marangozların pîri. O’nun devrinden günümüze kadar binlerce yıl geçti. Daha hiçbir marangoz onunla boy ölçüşemedi.” diye yanıt verdi.
Çocuklar, dedelerini büyük bir hayranlıkla dinliyorlardı. Marangozların pîri olan bu kişiyi çok merak etmişlerdi. Acaba kim olabilirdi?  Uçan halı, gökyüzünde kuşlar gibi süzülüyordu. Onları, taa Hz. Nuh’un zamanına götürüyordu.
Deniz yoksa eğer gemi neden vardı? Denizin olmadığı bir yerde, gemi ne işe yarardı? Nuh Peygamber, acaba bu gemiyi neden yapmıştı?
Salih Dede ve minik kahramanlarımıza kuzenleri Büşra’nın ilk kez eşlik ettiği, geminin neden ve nasıl yapıldığını öğrenmek üzere yaptıkları bu seyahatte onlara eşlik etmek istemez misiniz? Macera hız kesmeden devam ediyor… Heyecan dorukta.

Zaman Gezginleri 9 / Deniz Olmayan Yerde Geminin İşi Ne? kitap özeti

Zaman Gezginleri 9 / Deniz Olmayan Yerde Geminin İşi Ne? pdf oku

Zaman Gezginleri 9 / Deniz Olmayan Yerde Geminin İşi Ne? Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.