Press ESC to close

Zaman Gezginleri 1 / Gizemli Oda Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Zaman Gezginleri 1 / Gizemli Oda pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 56 sayfadan oluşan Zaman Gezginleri 1 / Gizemli Oda kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Reyhan Uluyol tarafından kaleme alınan Zaman Gezginleri 1 / Gizemli Oda isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 21 cm ebatındadır. Zaman Gezginleri 1 / Gizemli Oda kitabını 9786057126504 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zaman Gezginleri 1 / Gizemli Oda pdf oku indir.

Zaman Gezginleri 1 / Gizemli Oda pdf indir

Ahmet, odanın sırrını çözmeye kararlıydı. Ne yapıp edecek o da ablası gibi eninde sonunda işine yarayacak bir şeyler bulacaktı. Pes etmeye hiç niyeti yoktu. Bu kez odadaki eşyaların her birini daha dikkatli gözden geçiriyordu. Artık ufak bir ayrıntıyı bile gözden kaçırmak istemiyordu.
Derken… En dipteki kocaman küpün kenarına saklanmış bir valiz dikkatini çekti. Ahmet bir anda kendini valizin yanında buldu. Önce, valizi şöyle bir süzdü. Sonra açmak için çabaladı. Ama başaramadı. Neden sonra valizin kilitli olduğunu anladı. Bu kilit, Ahmet’in merakını daha da artırmıştı…
Salih Dede’nin uçan halısıyla “Gizemli Oda”nın sırrını çözmek üzere çıktıkları baştan sona macera dolu yolculuklarında ufak Ayşe ile Ahmet’e eşlik etmek ister misiniz?
Bu kitapta meraklı Ahmet ve ablası Ayşe’nin Salih dedeleri ile “Esma Ağacı”nı bulmak maksadıyla dünya sarayındaki macera dolu yolculuklarını ve yol boyunca yaşadıkları serüvenlerini bulacaksınız.

Zaman Gezginleri 1 / Gizemli Oda kitap özeti

Zaman Gezginleri 1 / Gizemli Oda pdf oku

Zaman Gezginleri 1 / Gizemli Oda Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.