Press ESC to close

Yüzen Şehir Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Yüzen Şehir pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 176 sayfadan oluşan Yüzen Şehir kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Jules Verne tarafından kaleme alınan Yüzen Şehir isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 11.5 x 18.5 cm ebatındadır. Yüzen Şehir kitabını 9789944938617 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yüzen Şehir pdf oku indir.

Yüzen Şehir pdf indir

İki direkli gemi, sağ taraftan aldığı rüzgârla yelkenlerini şişirmiş, Great Eastern’e hızla yaklaşıyordu. Ön tarafı kalkıktı ve uzun çizgilerle bezeliydi. Sertleşmeye başlamış olan rüzgâr yelkenlinin dengesini bozamıyordu. Deniz, beyaz yelkenli geminin altında köpürüyordu. Great Eastern’e 400 metre yaklaştığı sırada aniden rüzgâra karşı döndü. Sonra filikasını denize indirdi. O anda Kaptan Anderson görevlilere dur emri verdi. Bütün makineler aynı anda durdu. Bir adam, iki direkliden denize indirilen filikaya atladı. Dört tayfa, buharlı gemiye doğru yüzdüler. ”
 

 
Yüzen Şehir, Great Eastern adlı büyük bir buharlı gemi ile New York’a seyahat eden bini aşkın yolcunun başından geçen hadiseleri anlatır. Bu Amerika yolculuğu, sanılanın aksine sakin ve sorunsuz geçmeyecektir…

Yüzen Şehir kitap özeti

Yüzen Şehir pdf oku

Yüzen Şehir Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.