Press ESC to close

Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli) kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. İbrahim Ünsal tarafından kaleme alınan Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli) kitabını 9786055122959 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli) pdf oku indir.

Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli) pdf indir

“…Vatan olmazsa o bebek nerede, nasıl, niçin yaşayacak baba, sen bilmez misin? Ben bebeğim için de savaşacağım. Biz Erzurumlu kadınlar, vatanımız için savaşırken kundak yahut beşikteki bebelerimiz için de savaşmış bulunacağız. Bunun yanı sıra, hemen hemen her kadın birer şehit gelini, şehit kardeşi, gazi kızıdır. Aynı benim gibi. Biz, onların öcünü almak için de savaşacağız.”
Ellerinde kazma küreklerle işgale “Dur!” diyen yiğit Erzurum halkına önderlik etmiş bir kahraman kadın: Nene Hatun… Vatan için üç aylık bebesini kundakta bırakıp cepheye koşan kadın: Nene Hatun…
Osmanlı-Rus Savaşı’nın Aziziye savunmasında kadınlara önderlik yapan, yeri geldiğinde düşmanla göğüs göğüse savaşan kahraman Türk kadınının destansı mücadelesi bu kitapta seni bekliyor.
 

Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli) kitap özeti

Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli) pdf oku

Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.