Press ESC to close

Yolaçık Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Yolaçık pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yolaçık kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. Judith Malika Liberman tarafından kaleme alınan Yolaçık isimli kitap 9786257782647 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Yolaçık kitabını 26.11.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yolaçık pdf oku indir.

Yolaçık pdf indir

Kahverengi ve grilerin arasında yaşayan çakıltaşı, dünyanın renklerini merak eder. Zaman zaman yanına gelen kuşlar ona maviyi, sarıyı, kırmızıyı, yeşili anlatırlar. Derken bir gün, bir devenin toynağına takılan çakıltaşı, renkli bir yolculuğa çıkar. Yol açıktır, yola çıkar. Hayalini kurduğu tüm renkleri keşfedecektir…
 
Judith Malika Liberman “Şarkılı Masallar” serisinde geleneksel masalları yeniden yorumluyor. Kitabın arka kapağındaki karekodu telefon veya tabletinize okutarak, serinin diğer iki kitabı Önce Hayal ve Taş Çorbası’nda olduğu gibi Yolaçık’ı da Liberman’ın anlatımı ve şarkıları ile dinleyebilir, böylece masal anlatımı hususunda rehberliğinden ilham alabilirsiniz.
Zeynep Özatalay’ın fotoğrafları kitabın renkliliğine renk katıyor.

Yolaçık kitap özeti

Yolaçık pdf oku

Yolaçık Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.