Press ESC to close

Yıldız Tozları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Yıldız Tozları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 58 sayfadan oluşan Yıldız Tozları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Güner Yılmaz tarafından kaleme alınan Yıldız Tozları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Yıldız Tozları kitabını 9786058009684 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yıldız Tozları pdf oku indir.

Yıldız Tozları pdf indir

Yıldız tozları diyorum ben onlara, çünkü çok değişik gezegenlerden ve boyutlardan her şeyi unutarak mavi dünyaya yardım için geldiler. Bu masalımsı kitabı okuduklarında herkesin içinde var olan enerjiyi-gücü uyandırarak, kendilerine ve dünyaya harika bir yansıma yapabileceklerini görebilirler.
 
Küçük yıldız tozları; bu kitabı okuyunca Reiki enerjisini tüm canlılarda kullanmayı, düşünce ve imgeleme gücü ile değişimi gerçekleştirebilecek.
 
Yıldız tozu anne ve babaları; kendilerini keşfedip yalnız olamadıklarını anlayıp yıldız tozu çocuklarına eşlik edebilecek.
 
Küçük Mina ile başlayan, oradan periler boyutunun fantastik dünyasına dalan sürükleyici hikâyede dünyanın değişimine şahit olabilirsiniz.
 
Eğer hayat düşüncelerden ve hayallerden oluşuyorsa, inansa da-inanmasa da veya ilk defa enerjiyle tanışmış olsa da anlaşılır bir biçimde yazdığım bu romanı okuyan herkes hayallere dalabilir ve dünyamızı, insanlığı bir üst bilince taşımaya destek olabilir.
 
Ben inanıyorum, hayal kurduğum bütünün ve bütünümün hayrına olan her şey bir gün gerçekleşir…

Yıldız Tozları kitap özeti

Yıldız Tozları pdf oku

Yıldız Tozları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.