Press ESC to close

Yeşil Günlük Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Yeşil Günlük pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 92 sayfadan oluşan Yeşil Günlük kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Zeynep Sevde Fatih Dikmen tarafından kaleme alınan Yeşil Günlük isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 22 cm ebatındadır. Yeşil Günlük kitabını 9786058422858 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yeşil Günlük pdf oku indir.

Yeşil Günlük pdf indir

Yeşil Günlük, hem okuyarak hem dokunarak hem gözlemleyerek öğreten bir bitki tanıma rehberi. İlk sayfalarında tohum, çiçek, meyve, ağaç vs gibi kavramların ne demek olduğu, tohumdan bitki elde etme yolları, botanik biliminin anlamı anlatılıyor. Ardından asıl heyecan başlıyor. Her sol sayfada bir ağacın tam sayfa çizimi veriliyor. Sağ sayfalar ise o ağacın yaprağının bulunup yapıştırılması için yönlendiriyor. Okurdan, elinde Yeşil Günlük’üyle ormanları, bahçeleri, parkları gezmesi; ardından kitaptaki ağaçların ve bitkilerin yapraklarını toplayıp günlüğünde biriktirmesi bekleniyor. Böylelikle kitap bittiğinde Türkiye’nin 38 bitki ve ağacının isimlerini, ayrıntı kısmını öğrenmiş ve günlüğünde yapraklarını biriktirmiş oluyor.
 Bunun yanı sıra, kitapla birlikte verilen mini ahşap kürek ve içlerinde fesleğen, domates, biber, maydanoz tohumları bulunan tohum zarfları aracılığıyla okur, evinde kendi bitkilerini yetiştirebiliyor. Bütün bunları yaparken kalemini ve diğer malzemelerini ise Yeşil Günlük’ün ham ketenden üretilmiş kılıfında bulunan kalem kutusunda saklayabiliyor.

Yeşil Günlük kitap özeti

Yeşil Günlük pdf oku

Yeşil Günlük Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.