Press ESC to close

Yeryüzü Takımı 3 / Sudaki Sır Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Yeryüzü Takımı 3 / Sudaki Sır pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yeryüzü Takımı 3 / Sudaki Sır kitabı 188 olarak çıkarılmıştır. Esra İlter Demirbilek tarafından kaleme alınan Yeryüzü Takımı 3 / Sudaki Sır isimli kitap 9786254163265 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Yeryüzü Takımı 3 / Sudaki Sır kitabını 25.01.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yeryüzü Takımı 3 / Sudaki Sır pdf oku indir.

Yeryüzü Takımı 3 / Sudaki Sır pdf indir

Tan, Başak, Rüzgâr ve Nehir, Yeryüzünün Koruyucusu Umay’ı kurtarmak için su kaynaklarını zehirleyen siyah maddenin peşine düşüyorlar. Rüzgâr’ın Amerika’da yaşayan kuzeni Nilüfer’den gelen gizemli mektup, Yeryüzü Takımı’nın aradığı eksik yapboz parçasını tamamlıyor. Bütün ipuçları Pasifik Okyanusu’nun ortasında beliren Atık Adası’nı gösteriyor. Lakin Yeryüzü Takımı’nın oraya ulaşması hiç de kolay olmayacak çünkü Bay Başkötü ve ekibi onlara kötü sürprizler hazırlıyor.
Bu zorlu görevde yalnız olduğunu düşünen Yeryüzü Takımı’na Umay’ın kadim dostları yardım eli uzatıyor. Özel güçlere sahip başka çocuklarla güçlerini birleştiren ekibimiz, dünyayı büyük bir tehlikeden kurtarmaya bir adım daha yaklaşıyor.
Haydi kahramanlarımızla birlikte büyük maceraya atılın ve sudaki sırrı çözün!

Yeryüzü Takımı 3 / Sudaki Sır kitap özeti

Yeryüzü Takımı 3 / Sudaki Sır pdf oku

Yeryüzü Takımı 3 / Sudaki Sır Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.