Press ESC to close

Yeni Sınıf / 1 B Sınıfı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Yeni Sınıf / 1 B Sınıfı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yeni Sınıf / 1 B Sınıfı kitabı 65 olarak çıkarılmıştır. Helena Bross Christel Ronns tarafından kaleme alınan Yeni Sınıf / 1 B Sınıfı isimli kitap 9789752522121 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Yeni Sınıf / 1 B Sınıfı kitabını 21.11.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yeni Sınıf / 1 B Sınıfı pdf oku indir.

Yeni Sınıf / 1 B Sınıfı pdf indir

Sınıf 1b serisinde hem kız hem de erkek çocukların gündelik yaşamları boyunca karşılarına çıkan; zorbalık, dışlanma, taşınma, arkadaşlık ilişkileri, aile ilişkileri, kardeş kıskançlığı gibi evrensel konular sade bir dil ve rengârenk çizimlerle anlatılıyor.
Frank’ın yeni okulundaki ilk günü… Sınıfının adı da 1b! Ama Frank eski okulunu, dostlarını ve öğretmenini çok özlüyor. Acaba şimdi ne yapıyorlar? Yeni öğretmeni eski öğretmenine hiç benzemiyor, sınıftaki kimseyi de tanımıyor… Ya teneffüste kimse onunla oynamak istemezse? Ya matematik kitabı çok çook çoook zorsa? Ya kimse onu sevmezse?
Sizce Frank yeni arkadaşlar edinip okuluna alışabilecek mi?

Yeni Sınıf / 1 B Sınıfı kitap özeti

Yeni Sınıf / 1 B Sınıfı pdf oku

Yeni Sınıf / 1 B Sınıfı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.