Press ESC to close

Yarım Yamalaklar Adası Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Yarım Yamalaklar Adası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 192 sayfadan oluşan Yarım Yamalaklar Adası kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Aslı Yertutan tarafından kaleme alınan Yarım Yamalaklar Adası isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19 cm ebatındadır. Yarım Yamalaklar Adası kitabını 9786257360562 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yarım Yamalaklar Adası pdf oku indir.

Yarım Yamalaklar Adası pdf indir

Dişsiz bir kurt, çizgileri olmayan bir zebra, kısa hortumlu bir fil, gözleri görmeyen bir bizon, uçmaktan korkan bir kuş ve sürekli olarak yüzlerine vurulan kusurlarıyla kendini dışlanmış hisseden daha birden fazla hayvandı onlar. Ellerine geçen bir mektupla, yaşadıkları yerden ayrılıp umut dolu yeni bir hayat için yola koyuldular. Yolculuğun sonunda ulaştıkları yer, Yarım Yamalaklar Adası’ydı. Onlara daha adil ve özgür, kimsenin kimseyi hor görmediği bir yaşam vadeden adanın yönetiminde, Horatio Durane adında bir adam vardı.
 
Her şey tam da umut ettikleri gibi başlamıştı. Kendilerini diğerlerinden üstün görmeyen hayvanların arasında, hep birlikte mutlu mesut yaşayacakları için çok heyecanlıydılar. Horatio’nun bütün emirlerini uygulamak, çok çalışıp az dinlenmek, çok üretip az beslenmek, ellerinden gelen her fedakârlığı yapmak; sürekli olarak dışlanmaktan ve dalga geçilmekten daha zor olamazdı ya…
 
Ama acaba gerçekten öyle miydi?
 
Dayanışmanın ve birlik olmanın en içten örneğini sunan, farklı nedenlerle kendini eksik hissedenlerin bu acı-tatlı hikâyesi; uzun süre düşüncenizde yer edecek.

Yarım Yamalaklar Adası kitap özeti

Yarım Yamalaklar Adası pdf oku

Yarım Yamalaklar Adası Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.