Press ESC to close

Yanlış Rota / 39 İpucu 2. Kitap Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Yanlış Rota / 39 İpucu 2. Kitap pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 204 sayfadan oluşan Yanlış Rota / 39 İpucu 2. Kitap kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Gordon Korman tarafından kaleme alınan Yanlış Rota / 39 İpucu 2. Kitap isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 14 x 20 cm ebatındadır. Yanlış Rota / 39 İpucu 2. Kitap kitabını 9786053042822 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yanlış Rota / 39 İpucu 2. Kitap pdf oku indir.

Yanlış Rota / 39 İpucu 2. Kitap pdf indir

BİR MİLYON DOLAR MI, YOKSA İPUCU MU?
 
Ailenizin bir zamanlar insanlık tarihindeki en kuvvetli ailelerden biri olduğunu öğrenseniz ne yapardınız? Ve size bu benzersiz güce dünyanın dört bir köşesine dağılan 39 İpucu’nu toplayarak ulaşabileceğiniz söylense? Size sunulan bir milyon doları kabul edip ipuçlarından vazgeçer miydiniz? Yoksa hiç düşünmeden bu tehlikeli
yolculuğa mı çıkardınız?
 
AVA DEVAM
 
Amy Cahill ve erkek kardeşi Dan, 39 İpucu’nu bulmak için girdikleri yarışta rakiplerine rağmen önde gidiyor. Bu kez incelemeleri onları Viyana’ya götürüyor ve sıradaki ipucu için ellerinde Mozart’ın şifreli bir bestesi var. Açgözlü akrabaları peşlerindeyken, Amy ve Dan zafere mi koşuyor, yoksa ölümcül bir tuzağa mı?

Yanlış Rota / 39 İpucu 2. Kitap kitap özeti

Yanlış Rota / 39 İpucu 2. Kitap pdf oku

Yanlış Rota / 39 İpucu 2. Kitap Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.