Press ESC to close

Yabanın Çağrısı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Yabanın Çağrısı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yabanın Çağrısı kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Jack London tarafından kaleme alınan Yabanın Çağrısı isimli kitap 9789750852725 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Yabanın Çağrısı kitabını 18.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yabanın Çağrısı pdf oku indir.

Yabanın Çağrısı pdf indir

Jack London’ın en mühim eserlerinden biri kabul gören ve ilk yayımlandığı 1903 senesinde yazarına ülkeler arası çapta ün kazandıran Yabanın Çağrısı tazeliğini bugün de koruyan bir klasik, soluk soluğa okunan bir macera romanı.
 
Babası bir St. Bernard, annesiyse bir İskoç çoban köpeği olan Buck’ın California’da, sahibinin geniş arazisindeki mutlu yaşamı “Altına Hücum” adı verilen dönemin başlamasıyla son bulur. Alaska’nın zorlu doğa şartlarında altın peşine düşmüş adamların, kızaklarını çekecek köpeklere ihtiyaçları mevcuttur. Sahibinden çalınıp kızak köpeği olmaya mecbur bırakılan Buck, medeniyetten uzak topraklarda hayatta kalmayı öğrenirken kendi vahşi doğasını da keşfedecektir.

Yabanın Çağrısı kitap özeti

Yabanın Çağrısı pdf oku

Yabanın Çağrısı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.