Press ESC to close

Vitito’nun Ustaları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Vitito’nun Ustaları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 56 sayfadan oluşan Vitito’nun Ustaları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Güneşin Aydemir tarafından kaleme alınan Vitito’nun Ustaları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16.5 x 23.5 cm ebatındadır. Vitito’nun Ustaları kitabını 9789752755437 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Vitito’nun Ustaları pdf oku indir.

Vitito’nun Ustaları pdf indir

Vitito gününü kırlarda, köylülerin bahçelerinde dolaşarak geçirmeye başladı. Sık sık babasıyla buğday tarlalarına gidiyor, yeni biçilmiş buğday başakları içinden taptaze buğday tanelerini ağzına alıp sütlerini emiyordu. Ne kadar da lezzetliydi bu taneler…
 
Vitito annesi ve babasıyla birlikte, dünyaya geldiğu yerden fazla uzaklara; yamaçları zeytin, mersin, ahlat, çitlembik ve sandal ağaçlarıyla kaplı bir yarımadaya yerleşir. En yakın dostları yol kenarlarında çıkan hayıt çalıları, oyuncaklarını kaçırıp duran bir karga ve taş ustası Ali Amca olur.
 
Vitito’nun çocukluğu, Ali Amca gibi zamanını ve emeğini yaşamı dönüştürmek için kullanan ustaları dinleyerek, çokça da gözlemleyerek geçer. Onlardan, yaptığı her işte elinden gelenin en iyisini yapmanın, dünyaya güzellikler bırakmanın önemini öğrenir; iyi yapılan her işin kıymetini bilen birileri mutlaka çıkacaktır. Ve iyi tohumların peşine düşer Vitito: iyi düşünce tohumlarının, iyi kabak tohumlarının… Artarak çoğalacak, dünyayı güzelleştirecek tohumların.

Vitito’nun Ustaları kitap özeti

Vitito’nun Ustaları pdf oku

Vitito’nun Ustaları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.