Press ESC to close

Vatan İçin Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Vatan İçin pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Vatan İçin kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Aydoğan Yavaşlı tarafından kaleme alınan Vatan İçin isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Vatan İçin kitabını 9789752122321 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Vatan İçin pdf oku indir.

Vatan İçin pdf indir

Vatan veya eş manalısıyla söyleyecek olursak yurt, yalnızca bir coğrafya parçası değildir. Bir coğrafyayı yurt eden, o topraklar için verilen emektir, mücadeledir. Dağına taşına, ormanına suyuna, bulutuna ve kuşuna, ama hepsinden de mühimsi insana verilen değerdir. Bu kitap, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde dünya çapında ilk ulusal kurtuluş savaşını vererek o mücadeleyi kültürden ekonomiye, sanattan eğitime sürdüren bir halka adanmıştır. Üstelik Atatürk’ün anlatımıyla…
Çocuk ve Gençlik Edebiyatı’mızın usta kalemlerinden birisi olan Aydoğan Yavaşlı, okurlarında özdeşim kurmayı iyi biliyor. Vatan İçin’de de Atatürk’ün yaşam öyküsünden yola çıkarak yurt, ulus, uygarlık ve çağdaşlık bilincini besliyor.

Vatan İçin kitap özeti

Vatan İçin pdf oku

Vatan İçin Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.