Press ESC to close

Uzaydaki Renkli Orman Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Uzaydaki Renkli Orman pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Uzaydaki Renkli Orman kitabı 48 olarak çıkarılmıştır. Ilgım Veryeri Alaca tarafından kaleme alınan Uzaydaki Renkli Orman isimli kitap 9786258022148 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Uzaydaki Renkli Orman kitabını 23.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Uzaydaki Renkli Orman pdf oku indir.

Uzaydaki Renkli Orman pdf indir

Kim derdi ki uzayın derinliklerinde rengârenk bir ormana karşı çay içeceğiz?
 
Bu orman, hem renkli hem sihirli. Onu böylesine güzel yapan; tohumları toplayan, serpen eller, yeşermesini izleyen gözler ve ormanı büyüten kalpler… İçinde saydam, simli sarmaşıklar, gülen gelincikler, içine bir orkestra sığabilecek uzay sekoyaları ve her derde deva binbir diken, kök ve yaprak var.
 
İşte tüm bunların nasıl bir araya geldiğinin cevabı da, Ilgım Veryeri Alaca’nın yazıp resimlediği Uzaydaki Renkli Orman kitabında! Sadece okumaya değil, harika görselliğiyle düş kurmaveya davet ediyor okurunu Uzaydaki Renkli Orman. Bunun yanı sıra ilgi çekici yerler, gezilecek müzeler ve okunacak başka kitaplar da öneriyor; hatta, herkesin kendi ormanını oluşturabileceği, uzay gezisini planlayabileceği poster sürprizi de var…

Uzaydaki Renkli Orman kitap özeti

Uzaydaki Renkli Orman pdf oku

Uzaydaki Renkli Orman Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.