Press ESC to close

Uykulu Kuytu Efsanesi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Uykulu Kuytu Efsanesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde The Legend of Sleepy Hollow sayfadan oluşan Uykulu Kuytu Efsanesi kitabı 9786258435078 olarak çıkarılmıştır. Washington Irwing tarafından kaleme alınan Uykulu Kuytu Efsanesi isimli kitap 14.03.2022 dilinde ve 64 ebatındadır. Uykulu Kuytu Efsanesi kitabını Ayşenur Başaran numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Uykulu Kuytu Efsanesi pdf oku indir.

Uykulu Kuytu Efsanesi pdf indir

Uykulu Kuytu Efsanesi,  Tarry bölgesinin yakınlarında Uykulu Kuytu adında bir kasabada geçer. Buranın halkı huzur içinde yaşar. Lakin kulaktan kulağa dolaşan bir efsane mevcuttur. Bu efsaneye göre başını bir savaşta kaybeden süvari geceleri kasabada gezmektedir. Kasabaya yeni gelen ve çok bi hayli beğeni alan Ichabod Crane adlı öğretmen ise bu efsaneye kendi gözleriyle tanık olur. Acaba kasabalılar ona inanacak mıdır?
Genç Klasikler Serisi’ndeki bu kitap, orijinal eserin bir uyarlamasıdır. Sade bir dille genç okuyucularımıza sunulan bu hikâye, okumayı daha keyifli hâle getiren renkli çizimlerle süslenmiştir.
 

Uykulu Kuytu Efsanesi kitap özeti

Uykulu Kuytu Efsanesi pdf oku

Uykulu Kuytu Efsanesi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.