Press ESC to close

Ukraynaspor Kuş Gücü Forveti Civledo Radoşanu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Ukraynaspor Kuş Gücü Forveti Civledo Radoşanu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 40 sayfadan oluşan Ukraynaspor Kuş Gücü Forveti Civledo Radoşanu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Serhan Kansu tarafından kaleme alınan Ukraynaspor Kuş Gücü Forveti Civledo Radoşanu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 22 cm ebatındadır. Ukraynaspor Kuş Gücü Forveti Civledo Radoşanu kitabını 9786257360524 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ukraynaspor Kuş Gücü Forveti Civledo Radoşanu pdf oku indir.

Ukraynaspor Kuş Gücü Forveti Civledo Radoşanu pdf indir

İki kardeş olan Ali ve Elif’in evlerinin arka tarafında, içinde birbirinden güzel öten kuşların yaşadığı, etrafı tellerle kapatılmış bir “kuş bahçesi” vardı. Ali; çeşitli oyuncaklar, suluklar ve lezzetli yemlerle dolu bu telle çevrili alanda kuşların mutlu mesut yaşadığını düşünüyordu.
Son zamanlarda enteresan ötüşüyle aklından çıkmayan bir sakayı yolda kanadı kırık halde bulan Ali ve kardeşi, onu tedavi ettirdikten sonra “kuş bahçesi”ne koydular. Ama iyileştiğinde kuşu doğaya salma hususunda kararsızlardı. “Ne de olsa kuş bahçesinde ihtiyaç duyduğu her şey var… Burada dostlarıyla oyun oynayıp gönlünce yiyip içebilir,” diye düşünmeden edemiyorlardı…
Acaba, ünlü bir futbolcunun ismini haykırır gibi öten güzel saka ve diğer kuşlar ne düşünüyordu? İşte bunu da kendi tecrübeleriyle öğrenmek üzerelerdi!
Serhan Kansu’nun sözcükleri ve Merve Uygan’ın çizimleriyle hayat bulan, özgürlük, sınırlar ve empati kurmak üzerine sorgulatan içten ve keyifli bir hikâye…

Ukraynaspor Kuş Gücü Forveti Civledo Radoşanu kitap özeti

Ukraynaspor Kuş Gücü Forveti Civledo Radoşanu pdf oku

Ukraynaspor Kuş Gücü Forveti Civledo Radoşanu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.