Press ESC to close

Uçan Fare ile Hayalet Hayri 3: Takım Ruhu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Uçan Fare ile Hayalet Hayri 3: Takım Ruhu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Uçan Fare ile Hayalet Hayri 3: Takım Ruhu kitabı 104 olarak çıkarılmıştır. Beyza Akyüz tarafından kaleme alınan Uçan Fare ile Hayalet Hayri 3: Takım Ruhu isimli kitap 9786052853160 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Uçan Fare ile Hayalet Hayri 3: Takım Ruhu kitabını 25.02.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Uçan Fare ile Hayalet Hayri 3: Takım Ruhu pdf oku indir.

Uçan Fare ile Hayalet Hayri 3: Takım Ruhu pdf indir

Takım ruhu başarıyı getirir…

Beyza Akyüz’ün matrak hikâyesi ve Gamze Erdoğan’ın ele avuca sığmaz fotoğraflarıyle geniş bir okur kitlesine ulaşan ”Uçan Fare ile Hayalet Hayri”, üçüncü serüvenleri Takım Ruhu ile yine eğlenceyi garantiliyor.

Farklılıkların zenginliğine ve dostluğa vurgu yapan bu neşeli roman, kendilerini gerçekleştirme yolunda birbirlerine kol kanat geren Hayri ile Avustralya’dan İstanbul sokaklarına taşınan uçan bir farenin karşı karşıya geldikları olağanüstü hadiseleri ve dayanışmalarını konu ediniyor.

Dinamik kurgusuyla çizgi film tadında bir okuma deneyimi sunan Takım Ruhu, kıpır kıpır hikâyesinin satır aralarında; hayvanların doğal mekanlarından koparılması, doğaya saygı, arkadaş ilişkileri, okul yaşamı, meslek seçimi gibi mühim konulara dokunarak okurlarını düşündürüyor. 

Uçan Fare ile maceradan maceraya koşturan Hayalet Hayri, iyiden iyiye açılmış, hatta dost canlısı birine dönüşmüştür. Afili güneş gözlükleriyle Balat sokaklarını tura çıkan ”havalı” kahramanımız, futboldan zerre kadar anlamamasına rağmen kaleciliğe soyunmuş, bayramda kapı kapı gezerek şeker toplamış ve mahallenin kızlarıyla arkadaşlığını bir hayli ilerletmiştir. Hayri, dostlarının gözünde sınıftaki takım ruhunu oluşturan en vazgeçilmez oyunculardan biri hâline gelmiştir. Peki, tüm bu gelişmelerin biricik mimarı Uçan Fare nerelerdedir? Tabii ki yeni heyecanların peşinde! Ama önce kendisine beyin cerrahlığı dışında geçer akçe bir başka meslek daha edinmelidir…

Ekip olma ve takım ruhu kavramlarını öne çıkaran bu gülünç kitap, başarıya giden yolda ön yargılardan kurtulmanın ve hoşgörülü davranmanın önemini hatırlatıyor.

Farklı kültürleri kucaklayan misafirperver sakinleri, büyük mağazalara direnen kadirşinas esnafı, renk renk evleri, her köşesi ayrı bir cümbüşe açılan irili ufaklı sokaklarıyla mahalle kültürüne nostaljik göndermelerde bulunan Takım Ruhu, okurlarını, İstanbul’un en kadim semtlerinden birisi olan Balat’ta keyifli bir gezintiye çıkarıyor. 

Uçan Fare ile Hayalet Hayri 3: Takım Ruhu kitap özeti

Uçan Fare ile Hayalet Hayri 3: Takım Ruhu pdf oku

Uçan Fare ile Hayalet Hayri 3: Takım Ruhu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.