Press ESC to close

Tüylü Bir Uzaylı Macerası Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Tüylü Bir Uzaylı Macerası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Tüylü Bir Uzaylı Macerası kitabı 176 olarak çıkarılmıştır. Sabri Safiye tarafından kaleme alınan Tüylü Bir Uzaylı Macerası isimli kitap 9786057797759 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Tüylü Bir Uzaylı Macerası kitabını 06.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tüylü Bir Uzaylı Macerası pdf oku indir.

Tüylü Bir Uzaylı Macerası pdf indir

Uzaylılar neden kötü olsun ki?
 
İlk çocuk romanında okurlarını fantastik bir yolculuğa çıkaran Sabri Safiye, uzaygemisinin kayıp kaptanı Felis’in izini süren dört yakın arkadaşın macerasını özgün üslubuyla anlatıyor. Hayvan hakları, bilim ve teknoloji gibi güncel temalarıyla dikkati çeken roman, çocukları soluk soluğa okuyacakları, sürprizlerle dolu bir maceraveyavet ediyor; görünenin ardındaki görünmeyenin keşfine oldukça heyecanlandırıyor. “Uzaylılar kötüdür!” klişesi ve gezegendeki kaynakların sonlanma tehdidi üzerine yeniden düşünmeye çağırıyor. Üstelik, bu manalı ve heyecanlı macera bitecek gibi de değil!
 
Dilek, Rıza, Mert ve Belma’nın okul servisi diye bindikleri minibüs, onlara beklenmedik bir rota çizer. Pembe ve fıstık yeşili bu eski moda araçtaki enteresan yaratıkların yardım çağrısı üzerine afallayan çocuklar, kayıp kedi için harekete geçerler. Lakin, öte yandan uzaylı dostları, öte yandan gizemli motosikletli derken, bu “tüylü” macerada başlarına gelmedik kalmaz. Gizlice girmeyi başardıkları ürkütücü laboratuvarda da hiç beklemedikleri sırlar ortaya dökülecektir…

Tüylü Bir Uzaylı Macerası kitap özeti

Tüylü Bir Uzaylı Macerası pdf oku

Tüylü Bir Uzaylı Macerası Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.