Press ESC to close

Türkan Saylan Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Türkan Saylan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 24 sayfadan oluşan Türkan Saylan kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Melike Belkıs Aydın tarafından kaleme alınan Türkan Saylan isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 21 x 21 cm ebatındadır. Türkan Saylan kitabını 9786059679923 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Türkan Saylan pdf oku indir.

Türkan Saylan pdf indir

Neden kız çocuklarına hep prenseslerin masalları anlatılır? Neden o masallarda prensesleri prensler kurtarır? Ve bu prenseslerin hepsi zayıf, uzun boylu, ince belli, uzun saçlıdır. Oysa gerçek hayat; nasıl yaşayacağına, ne yapmak istediğine kendisi karar vermiş ve her biri birbirinden farklı görünen kadınların heyecan verici hikâyeleriyle dolu. Bu kadınlar prenseslere benzemezler. Çünkü birileri tarafından kurtarılmayı beklemezler.
  
“Bizim” AntiPrensesler serisi, nasıl yaşamak ve ne yapmak istediğine kendisi karar vermiş gerçek kadınların büyüleyici hikâyelerini çocuklarla buluşturmak için yola koyuldu. Bütün AntiPrensesler bizim tabi ki ama serinin başındaki “Bizim” yaşadığımız coğrafyayı işaret ediyor.
  
Serinin ilk kitabı Türkan Saylan. Hayallerini gerçekleştirmek için bir sürü zorluğun üstesinden gelebilmiş bir kadının hikâyesi, tüm çocuklara, özellikle de kız çocuklarına kendi hayallerinin peşinden gitmeleri için cesaret veren birer kılavuz olacak. Seri ebeveynler için de çocuklarla bir çok olay ve kavram üzerine konuşabilecekleri sohbet kitapları olmayı planlıyor.

Türkan Saylan kitap özeti

Türkan Saylan pdf oku

Türkan Saylan Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.