Press ESC to close

Toprak Ana Masalları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Toprak Ana Masalları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786056812415 sayfadan oluşan Toprak Ana Masalları kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Rolande Causse tarafından kaleme alınan Toprak Ana Masalları isimli kitap 27.03.2018 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Toprak Ana Masalları kitabını Amelie Fontaine numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Toprak Ana Masalları pdf oku indir.

Toprak Ana Masalları pdf indir

Evvel zaman içinde kalbur saman içinde biri bir masal anlatmış. Sonra bir başkası, sonra bir başkası daha… Kelimelerle yaratılan bu sihirli dünyaların sıradışı bir gücü var; diyar diyar gezip bireylerin kalbine dokunmak.
 
Toprak Ana Masalları’nın başrolünde bugün artık tehlike altında olan güzel dünyamız yer alıyor. Dünyanın farklı köşelerinde anlatılan bu masalların her biri, kadim bir öğreti taşıyor. Amazon Yerlilerinden ormandaki yangını söndürmek için çabalayan minicik bir kuşun öyküsünü dinlerken, bir Hint masalından doğanın dengesine müdahale etmememiz gerektiğini öğreniyoruz. Masallara inanan bir çocuğun azmiyle çiçek bahçesine dönen çorak toprakların hikâyesini ise Avustralya Aborijinleri anlatıyor bizlere…
Bu dokuz masalda Toprak Ana gökyüzüne, toprağa, denize ve hayvanlara saygı duymamız gerektiğini fısıldıyor kulağımıza.

Toprak Ana Masalları kitap özeti

Toprak Ana Masalları pdf oku

Toprak Ana Masalları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.