Press ESC to close

TOP ELEVEN APK İNDİR DOWNLOAD

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

TOP ELEVEN APK İNDİR DOWNLOAD

 

Top Eleven 2024, şimdiye kadarki en büyük 3D güncellemesiyle, süper şarjlı olarak karşında! Dünyanın #1 numaralı futbol menajeri olmaya hazır mısın?

Top Eleven 2024 3D canlı futbol maçlarında, kulübünü yönetmek hiç bu kadar güzel görünmemişti. Sevilen 3D mobil futbol menajerlik oyununun bu son sürümü, Top Eleven maç deneyimine en heyecan verici ve en çok istenen yeniliklerden bazılarını getiriyor ve seni, sahaya daha da yaklaştırıyor.

Oyun Tarzlarına sahip oyuncular, benzersiz yeteneklerini yeni ve inanılmaz animasyonlarla sergiliyor. Gece sahneleri ve 3D tribünler maç gününün heyecanını adeta canlandırıyor. Yeni kamera açıları, güçlü futbol taktiklerini nasıl izleyeceğini kontrol etmene olanak tanıyor. 2024’te hepsi burada!

Top Eleven, futbolun rekabet evrenini tamamen cebine getiriyor! Ödüllü ve#1 numaralı mobil futbol menajerlik oyunu Top Eleven, seni kendi futbol takımının başına getiriyor. Futbolun süper star oyuncularından oluşan bir takım kurmaktan kendi stadyumunu inşa etmeye, Top Eleven’da kulübün tamamen sana ait. Kuralları sen koyuyorsun!

Bu gerçek zamanlı futbol menajerlik oyununda dünyanın her yerinden diğer futbol menajerleriyle karşı karşıya gel. Tıpkı efsaneler José Mourinho ve Xabi Alonso gibi, futbol hayallerini gerçeğe dökecek futbol yönetimi stratejileri kurabileceksin.

Futbol kulübün üzerindeki etkin #1. günden beri hissediliyor!
– Efsanevi José Mourinho, kulübünü tüm hızıyla yönetebilmen için yanında olacak ve sana yardımcı olacak ipuçları gösterecek!
– Diğer futbol menajerleriyle rekabet ederek Açık Arttırmalarda en iyi oyuncularla sözleşme imzala. “Sports FC” ile yetinme, “World Champion FC” ol!
– Günlük 3D futbol oyunlarında sana zaferler getirecek dizilişleri ayarla! Takımını gerçek zamanlı 3D PVP fikstürlerinde yönet.
– Kadronu büyük fikstürlere her an hazır ve nazır tutmak için eğitim alıştırmalarını belirle ve seç
– Dünya standartlarında 3D bir stadyum inşa et ve binlerce futbol taraftarına ev sahipliği yap.
– Futbol kulübünün stilini konuşturmak için benzersiz formalar ve logolar topla.

Her bir inanılmaz Top Eleven 2024 futbol sezonunda tarih yaz. Yıldız bir futbol menajeri, kupa dolabında yeni kupalara her zaman yer açabilir:
– Lig, Kupa, Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig kupaları kazan!
– Sen taç çizgisinden asla uzaklaşmayan bir futbol menajerisin.
– Taktiklerinin işe yaramasının ve kadronun harika 3D aksiyonu içinde futbolunu oynamasının yepyeni heyecanını deneyimle.
– Sık sık düzenlenen yeni ve eğlenceli canlı etkinliklerle ustalaşacak heyecan verici mücadeleler ve kazanacak muhteşem ödüller parmaklarının ucunda.
– Heyecanı yüksek dönüm noktaları ve ödülleriyle, Özel Sponsor Battle Pass her sezon seni bekliyor.
– Özel Lig turnuvalarında arkadaşlarına karşı kendi futbol kulübünü yönet ve en yetenekli futbol menajeri olduğunu herkese kanıtla.
– Futbol Federasyonu üyeleriyle sohbet et ve bir sonraki karşılaşmaya hazırlan!
– Özel lig turnuvaları ayarlayarak ailene, iş arkadaşlarına ve çevrene karşı mücadele ver, maçları kazanarak havanı at!

Bir spor menajerliği oyununun önemli bir parçası da yıldız oyuncuları bulmak ve geliştirmektir! Muhteşem futbolcular, muhteşem menajerler için oynamak isterler!
3D Gençlik Akademisini kullanarak geleceğin futbol yıldızlarını yetiştir.
Futbol menajerlik stratejilerine en uygun süper starlarla sözleşmeler imzala. Takımını yönet ve zaferle buluştur!

Zorlu sıraları tırmanıp elindeki cep telefonuyla dünyanın bir sonraki en iyi futbol menajeri olabilecek misin? Bunu Top Eleven’da kanıtla. Şimdi gerçek zamanlı olarak tadı çıkarılabilecek 3D futbol maçlarıyla!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Hizmet Koşulları: https://nordeus.com/terms-of-service/
Facebook, Instagram, YouTube, TikTok ve Twitter’da global Top Eleven Topluluğuna katıl
Top Eleven – Futbol Menajeri Ol 2024, 31 dilde sunuluyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.