Press ESC to close

Tom Gates 10 / Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok…) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Tom Gates 10 / Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok…) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Tom Gates 10 / Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok…) kitabı 256 olarak çıkarılmıştır. Liz Pichon tarafından kaleme alınan Tom Gates 10 / Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok…) isimli kitap 9786052850374 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Tom Gates 10 / Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok…) kitabını 08.05.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tom Gates 10 / Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok…) pdf oku indir.

Tom Gates 10 / Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok…) pdf indir

İngiliz yazar Liz Pichon’ın, 43 ayrı dile çevrilen ve 7 milyona yakın okura ulaşan “Tom Gates” serisinin 10. kitabı Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok…raflarda!
 
Parlak fikirleri, enteresan kabiliyetleriyle yerinde duramayan Tom, 10. macerasında, kötü giden bir tatili tersine çevirmenin yollarını arıyor! 

Başta “Roald Dahl En Komik Kitap Ödülü” olmak üzere birden fazla ödüle değer görülen “Tom Gates” dizisinin yeni halkası, önceki kitaplardan çok daha yüksek çizim ve oyun sayfası içeriyor.
 
Yarıyıl tatili gelip çatmıştır. Tom ve ailesi tatili Çam Ağacı Yöresi adındaki bir kamp alanında geçirmeye karar verirler. İnceledikleri broşürlere göre bu kamp alanı önceden gittikleri yerlerden fazla daha lüks görünmektedir. Üstelik çadır yerine mobil villada kalacaklardır. Oysa hiçbir şey planladıkları gibi gitmez. Tatil boyunca yağmur ve binbir terslik peşlerini bırakmaz. Neyse ki Tom’un şahane tatil günlüğü ve yaratıcı fikirleri imdada yetişir de tüm olumsuzlukara rağmen dolu dolu bir tatil geçirmeyi başarırlar.

10. macerasınde, yaratıcı etkinlik ve çizim sayfalarıyla okurlarını kitapla daha da bütünleştiren Tom Gates, parmak sineması, folyodan örümcek yapma, pipet karalaması, Tatil Ödevi Metre gibi dahiyane buluşlarıyla çocuklara keyifli bir okuma deneyimi vadediyor. 

Özgün içeriği ve sayfa dizaynıyla fark yaratan “Tom Gates” serisi, okuma kuvvetliğü çeken çocukları kitapların renkli dünyasıyla buluşturarak mühim bir misyon üstleniyor. 

Tom Gates 10 / Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok…) kitap özeti

Tom Gates 10 / Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok…) pdf oku

Tom Gates 10 / Şaşırtıcı Yetenekler (Az Çok…) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.