Press ESC to close

ThunderTix apk indir apk download

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

ThunderTix apk indir apk download mod apk indir

Mobil uygulamayı kullanarak biletlerden barkodları tarayın veya yerinde bilet siparişleri işleyin

Bu uygulama, ThunderTix hesabı kullanılarak satılan biletlerle bağlantılı olarak etkinliklerinizin girişinde kullanılacak bir barkod tarayıcı görevi görür. Zaten başka bir sağlayıcı kullanarak bilet sattıysanız, ThunderTix uygulaması bu senaryoda çalışmayacaktır.

Uygulama tarayıcı, taranan her barkodu (C128 barkodları) hızla tarar ve görseller, sesler ve dokunsal tepkilerle iletir. Personel, geçerli bir tarama sırasında bilet alıcısının adını, bilet tipini ve varsa koltuk atamasını siparişe gönderilen ek notlarla birlikte görecektir.

ThunderTix, gösteri sanatları mekanları, canlı müzik, festivaller, turlar ve daha fazlası için aylık hizmet olarak sunulan bir gişe yazılımıdır.

Bu uygulama aynı zamanda hareket halindeyken bilet siparişleri için bir mobil satış noktası (POS) içerir. Satış uygulaması, uygun kullanıcı izinlerine sahip oturum açmış kullanıcıların, bilet siparişlerini ve mevcut ürünleri işlemek için mevcut yaklaşan etkinlikler arasından seçim yapmalarına olanak tanır. İsteğe bağlı bir kredi kartı okuyucusu ile kullanıcılar, bağlı temassız kart okuyucu ile kaydırarak, dokunarak veya bir kredi kartı takarak bilet siparişlerini hızlı bir şekilde işleyebilir. Alternatif olarak, bilet siparişleri, kredi kartını elle girerek veya nakit siparişleri işleyerek işlenebilir. Tüm veriler gerçek zamanlı olarak ThunderTix hesabınıza iletilir.

Etkin bir ThunderTix hesabıyla, biletler gerçek zamanlı olarak Bulut için doğrulanır. Etkinlikte bilet tarayan kullanıcı sayısında bir sınırlama yoktur ve uygulama, iOS ve Android, telefon veya tablet gibi birden fazla cihazla birlikte kullanılabilir.

Tek bir bilet birden fazla kez kullanılmaya çalışılırsa, kullanıcılar biletin tarama tarihi/saati ve tarandığı kişi/giriş ile zaten tarandığı konusunda uyarılır. Her an, kaç biletin tarandığını ve kaç tanesinin kontrol edilmesi gerektiğini bileceksiniz.

Android 6/7/8/9/10 ile uyumlu uygulama.

Samsung, Sony, Lenovo vb. uyumlu cihazlar için Android 8+ ile kullanılabilen kredi kartı okuyucusu. Belirli bir cihazla ilgili sorularınız için bize ulaşın.

Özellikler:

* Hızlı barkod tarama

* Telefon veya ekranla etkileşime girmeye gerek kalmadan otomatik taramalar

* Hem kağıt biletleri hem de doğrudan akıllı telefon ekranlarını tarar

* Hem nakit hem de kredi kartı için satış uygulaması

* Mevcut ürün eklentileriyle bilet siparişlerini işleyin

* Kulaklık jakı desteği ile kredi kartı okuyucusu mevcuttur

ThunderTix, Thunder Data Systems, Inc.’in ticari markasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.