Press ESC to close

Ters Yüz Şatosu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Ters Yüz Şatosu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786257360548 sayfadan oluşan Ters Yüz Şatosu kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. David Henry Wilson tarafından kaleme alınan Ters Yüz Şatosu isimli kitap The Castle of Inside Out dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Ters Yüz Şatosu kitabını 09.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ters Yüz Şatosu pdf oku indir.

Ters Yüz Şatosu pdf indir

“Yedi yaş ve üstü çocukları mutluluktan uçuracağı kesin.” –The Times
 
Okul için bir ödev yazması gereken ufak Lorina, siyah bir tavşanın yardımıyla, ormanın içinden sihirli bir dünyaya gider. Oraya vardığında, yakında zamandaki bir şatodan çıkan zehirli dumanlara maruz kalan aç ve sefil haldeki yeşil insan ırkıyla karşılaşır. Lorina şatoya girip onlar için yardım istemeye karar verir. Lakin şatonun içindekilerin bütün yemekleri kendilerine saklayan ve dışarıdakileri köle olarak gören bencil bireyler olduğunu anlar. Lorina’nın macerası onu bürokrat sıçan, denetlemeci yılan, çiftçi armadillo ve en sonunda da Başkan Domuz’la tanıştıracaktır.
 
Chris Riddell’ın harika fotoğraflarıyle bezediği Ters Yüz Şatosu sizi, cesur ve merhametli bir kızın açgözlülükle usanmadan savaştığı bir dünya çapında, unutulmaz ve keyifli bir maceraya çağırıyor!

Ters Yüz Şatosu kitap özeti

Ters Yüz Şatosu pdf oku

Ters Yüz Şatosu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.