Press ESC to close

Tehlikesavar Matematik Cambazları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Tehlikesavar Matematik Cambazları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Tehlikesavar Matematik Cambazları kitabı 256 olarak çıkarılmıştır. Sean Connolly tarafından kaleme alınan Tehlikesavar Matematik Cambazları isimli kitap 9786052850244 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Tehlikesavar Matematik Cambazları kitabını 10.02.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tehlikesavar Matematik Cambazları pdf oku indir.

Tehlikesavar Matematik Cambazları pdf indir

Tehlikesavar Matematik Cambazları, matematik ile macerayı, bilgi ile eğlenceyi buluşturan, standartların dışında bir matematik kitabı.
 
Karikatür tadındaki çizimleri ve özgün sayfa dizaynıyla farklılaşan kitapta, ortaokul düzeysindeki problemler, kolaydan zora doğru üç farklı düzeyde sıralanıyor.
 
Vampirlerin, tuzakların, göktaşlarının veya casusların etkisiz hale getirilip problemlerin çözülmesine dayanan bu interaktif kitap, 12 yaş ve üzeri okurlara okul detaylarını sınama ve pekiştirme imkânı veriyor. 
 
Tehlikesavar Matematik Cambazları, katil örümcekleri, ölümcül fırtınaları, keskin bıçakları ve daha bir sürü tehlikeli şeyi merkezine alan karmaşık problemleriyle, okurları akıl almaz bir matematik macerasıne çekiyor. 

Kitapta bulunan 24 maceradan kurtulma koşulları açık: Bir, poblemlerin hepsinin basit matematik işlemleriyle çözülmesi. İki, tüm bu işlemleri bulup kullanacak birinin OKUR olması. Her sorunun çözümü için kitapta boş alanlar bırakılıyor; üstelik pes edip kendisini tehlikenin kucağına bırakanlar için yanıtlar sorunun hemen arkasında yer alıyor.

Tehlikeleri savuşturmak için hangi matematik becerilerini kullanacaklarına dair ipuçları sunan “Hayatta Kalma Taktikleri” ile “Öklid’in Önerisi” bölümleri, matematik cambazları için paha biçilmez bilgiler sunuyor. Sayfa aralarına serpiştirilmiş “Beyin Bükücü” isimli bölümlerde ise matematiğin enteresan, pratik ve keyifli yüzü belirtiliyor. 

Tehlikesavar Matematik Cambazları kitap özeti

Tehlikesavar Matematik Cambazları pdf oku

Tehlikesavar Matematik Cambazları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.