Press ESC to close

Tavşancan ile Faresu / Büyük Balon Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Tavşancan ile Faresu / Büyük Balon pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786051920139 sayfadan oluşan Tavşancan ile Faresu / Büyük Balon kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Axel Scheffler tarafından kaleme alınan Tavşancan ile Faresu / Büyük Balon isimli kitap Pip and Posy dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Tavşancan ile Faresu / Büyük Balon kitabını 02.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tavşancan ile Faresu / Büyük Balon pdf oku indir.

Tavşancan ile Faresu / Büyük Balon pdf indir

Tüm  dünya çapında  çocuklarının  zevkle  okuduğu,  elliden  fazla  dile çevrilen ve senelerdır çoksatanlar listesinden düşmeyen Gruffalo’nun çizeri Axel Scheffler’in yazıp resimlediği Tavşancan ile Faresu’nun maceralarında çocukların dünyasına özgü konular ele alınıyor. Arkadaşlık, paylaşma, sorunlara çözüm bulma temalarının öne çıktığı kitapların fotoğrafları de çocuklara görsel bir şölen sunuyor.

Tavşancan ile Faresu, Büyük Balon

Tavşancan büyük balonuyla çok gurur duyar! Ama farkında olmadan elinden kaçırınca balonu patlar ve Tavşancan çok üzülür.

Neyse  ki  Faresu’nun  aklına  güzel  bir  fikir  gelir  ve Tavşancan yeniden güler! Balonları ve köpükleri seven herkes için tatlı bir hikâye..

Tavşancan ile Faresu / Büyük Balon kitap özeti

Tavşancan ile Faresu / Büyük Balon pdf oku

Tavşancan ile Faresu / Büyük Balon Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.