Press ESC to close

Tatlı Dostluk / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Tatlı Dostluk / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Tatlı Dostluk / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. T. Nohler tarafından kaleme alınan Tatlı Dostluk / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Tatlı Dostluk / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786254190582 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tatlı Dostluk / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Tatlı Dostluk / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Dostluk, fedakârlık, cesaret gibi kavramların işlendiği “Tatlı Dostluk” kitabımızla çocuksu masumiyet ve mutluluk kavramlarını başkahramanımız Peter’in bakış yönünden göreceksiniz.

Peter; babasını kaybetmiş annesi ve köpeği Bill ile yalnız yaşayan bir çocuktur. Teyzesi hastalandığı için Hindistan’a gitmek zorunda kalan annesi, köpeğiyle birlikte Peter’i yatılı bir okula geçici süreliğine bırakmak zorunda kalır.
Peter’den saklanan büyük bir sır mevcuttur. Değer verdiği aile yadigârı köşkün uzak bir akrabaya satılmak zorunda kalınması gerçeği…

Çocuk dünyasıyla fark edemediği ve herkesin 3 maymunu oynadığı tatlı maceramızda beklenmedik dostluk ve fedakârlık emsallari karşımıza çıkacaktır.

Tatlı Dostluk / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Tatlı Dostluk / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Tatlı Dostluk / Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.