Press ESC to close

Tatil Dedektifleri Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Tatil Dedektifleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Tatil Dedektifleri kitabı 152 olarak çıkarılmıştır. Luisa Hartmann tarafından kaleme alınan Tatil Dedektifleri isimli kitap 9786055261450 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Tatil Dedektifleri kitabını 28.02.2013 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Tatil Dedektifleri pdf oku indir.

Tatil Dedektifleri pdf indir

Tatilini geçirmek üzere halasının yanına Londra’ya giden Britta daha uçaktayken mavi takımlı bir kadının hareketlerinden şüphelenir. Londra’ya vardıklarında da Mrs. Blue’yu takibe alır. Kuzeni Christopher da onu destilave edince iki çocuk kendilerini tehlikeli bir maceranın içinde bulur.

İki sene İngilizce eğitimi almış herkes, Britta ile birlikte bu takibi sürdürebilir.

Hikâyelerimizin ana karakterleri birbirleriyle anlaşabilmek için İngilizce konuşmak zorunda olan farklı milliyetlerden çocuklar. Bu nedenle diyaloglar İngilizce. İki dille anlatım aracılığıyla çocuğunuz hikâyeleri zevkle okurken İngilizce öğrenmenin hiç de o kadar zor olmadığını anlayacak. Bu sürükleyici Türkçe-İngilizce dedektif hikâyesi ile İngilizce öğrenmek çok keyifli olacak!

Tatil Dedektifleri kitap özeti

Tatil Dedektifleri pdf oku

Tatil Dedektifleri Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.